Türkiye'de Aras PLM Yazılımı İçin Tek Adres

SEEBURGER AG Türkiye'de Aras PLM Yazılımı İçin Tek Adres -  Lisans Ücreti Ödemeksizin Şirketinize Özel PLM

Süreçlerin entegrasyonu konusunda dünya liderlerinden sayılan SEEBURGER, Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) ile Ürün Veri Yönetimi (PDM) Yazılımı olan Aras PLM'i, karlılık ve verimliliği artırmayı hedefleyen küresel müşterilerine Türkiye'de de sunuyor.

ANDOVER, Mass. USA ve Munih, Federal Almanya – 23.04.2012 –  Dünya'da önde gelen kurumsal açık kaynak kodlu Ürün Ömrü Yönetimi (PLM) yazılımı sağlayıcısı Aras®, SEEBURGER AG ile iş ortaklığına girdi. Bu ortaklığa göre Aras PLM Yazılımının Türkiye'de pazarlama, yapılandırma ve bakımı konusundaki tek adres SEEBURGER oluyor ve ARAS PLM Yazılımı için kapsamlı danışmanlık hizmetleri sağlıyor.

Aras Innovator Açık Kaynak Kodlu (Enterprise Open Source), lisans ücreti olmayan bir PLM (Ürün Yaşam Döngüsü) yazılımıdır. Aras PLM yazılımı; Ürün Ağaçları Yönetimi (BOM), CAD Dosya Yönetimi, Doküman Yönetimi, Mühendislik Değişim Yönetimi, Moda ve Tekstil Veri Yönetimi, Formül ve Reçete Yönetimi, Üretim Süreç Planlaması, Ürün Maliyet Yönetimi, Ürün Veri Yönetimi, Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi, Proje Yönetimi, Kalite Planlama, Risk Yönetimi, Tedarikçi İşbirliği Destekleyicisi ve Tedarik Zinciri Yönetimi gibi detaylı fonksiyonlar sunuyor.

Aras bilgi ve tecrüberleri ile  Otomotiv, Moda & Textil, Enerji, Havacılık & Savunma, Tüketici Ürünleri & Perakende (CPG&Retail), Kamu Kurumları, Sağlık/Yaşam Bilimleri, Yüksek Teknoloji Ürünleri, Makine Endüstrisi ve Sanayi Üreticileri, Tıbbi Cihazlar, İlaç ve Kimya gibi farklı sektörlere yönelik komple bir çözüm sunmaktadır.

İş ortaklığını değerlendiren SEEBURGER Ürün Ömrü Yönetimi bölümü müdürü Dr. Mühendis Şeref Erkayhan; “Müşterilerimiz herhangi bir lisans ücreti ödemeden, Aras PLM Yazılımını yapılandırabilir, hemen kullanabilirler ve kapsamlı danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirler” dedi.
Aras kurucusu Peter Schroer ise "SEEBURGER ile dünyanın önde gelen şirketlerine gelişmiş PLM çözümleri sağlamak için birlikte çalışmaya sabırsızlanıyoruz" dedi.

SEEBURGER hakkında

Süreçlerin entegrasyonu konusunda dünya çapında uzman olan SEEBURGER’in portfoyünde; B2B, Elektronik Veri Değişimi (EDI), Yönetilen Dosya Transferi (MFT), üretim endüstrisi ve enerji sektörüne özel SAP süreçlerini görüntülüme ve Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) ile Ürün Veri Yönetimi (PDM) gibi çözümler yer almaktadır.

8.800`ün üzerinde projeyle SEEBURGER, geniş sektörel uzmanlığı ve 25 yıla varan deneyimleriyle Beiersdorf, Bosch, EnBW, E.ON IT, Heidelberger Druckmaschinen, Intersport, Lidl, Osram, Siemens, s.Oliver, Schiesser, RWE, Volkswagen gibi şirketlere hizmet vermektedir. 1986 yılında Bretten’de kurulan ve SAP ile iş ortaklığı olan SEEBURGER’in, başta Asya, Avrupa  ve Kuzey Amerika olmak üzere dünya çapında 19 şubesi bulunmaktadır. http://www.seeburger.com.tr

Aras hakkında

Aras, dünyada tek kurumsal açık kaynak kodlu Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) yazılımın lider sağlayıcısıdır. Aras PLM yazılımını lisans ücreti olmaksızın sunmaktadır. Motorola, Freudenberg, GE, Hitachi, Lockheed Martin, Textron and TEVA Pharmaceuticals gibi şirketler Aras PLM yazılımını kullanmaktadırlar. Aras'ın küresel merkezi Andover, Mass, USA'da bulunmaktadır. Detaylı bilgi için www.aras.com web sitesini veya Twitter'den @aras_plm adresini takip ediniz.