Kendini Geliştirme ve Eğitim Seçenekleri


Aras kullanıcılarına, kendi kendinilerini geliştirmek ve eğitmek için detaylı öğretici notlar, dokümanlar sunuyor. Aşağıdaki kılavuz, video ve dokümanlar, hem Aras müşterilerinin hem de Aras ekibinin katkılarıyla oluşturulmuştur. Tüm bu dokümanlar tamamıyla ücretsizdir, indirilebilir ve görüntüleyebilirsiniz.
  • Kılavuzlar: Aras ekibi ve topluluk (community) üyeleri tarafından sunulan doküman ve videoları içermektedir. Tüm rehberler ücretsizdir ve kolayca indirilebilir ve görüntülenebilir.
  • Eğitici Notlar: Aras ekibi ve topluluk (community) üyeleri tarafından sunulan eğitici notları içermektedir. Tüm rehberler ücretsizdir, indirilebilir ve görüntülenebilir.
  • Mesaj Panosu (Forum): Aras topluluk üyeleri ile bağlantıya geçerek, soru yöneltip, cevaplayın, çözümler önererek Aras topluluğu içerisinde yerinizi alabilirsiniz.
  • Destek masası: Aras ve topluluk üyeleri katkılarıyla oluşturulan teknik uygulama notları, yapılandırma ipuçları, kullanma kılavuzu ve bültenleri indirebilir, serbestçe kullanabilirsiniz.
  • Web Üzerinden Eğitim: Aras Innovator kurumsal yazılımı ile ilgili web-tabanlı eğitim dokumanları için PLM-Training.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Profesyonel PLM-Danışmanlık hizmetleri:


Kılavuzlar
_________________________________________________________________________Eğitici Notlar
_________________________________________________________________________